Hakkımızda

Hakkımızda

 Firmamız kurucusu Sayın Lütfi Aka BUNDUR'un  Broiler Kümes ekipmancılığı iş kolundaki 25 yıllık iş tecrübesini 1200 metrekare kapalı alanda 2008 yılında Adana ilinde kurulan BUN-TAV KÜMES EKİPMANLARI HAVALANDIRMA ISITMA SOĞUTMA İNŞ.PAZ.TİC.LTD.ŞTİ  Kurumsal kimliğiyle  hizmet veren  bölgemizde sektörün en eski firmalarından biridir.   Kanatlı Hayvan sektöründe uzun yıllar boyunca edinilen  deneyim ,bilgi birikimi,  yüksek teknolojiyi kendi bünyesinde birleştirerek konusunda uzmanlaşmış teknik ve idari ekibimizle  sektörünün her alanına hitap eden Yüksek kaliteli ekipmanların montaj ve  imalatlarını  yapmaya başlamıştır.

   Türkiyenin önde gelen firmaları  Pilyem Gıda San.Aş. Beyza Piliç ve Yem San.Aş. Tavaş Gıda ve Yem San.A.ş. Garip Tavukçuluk ve Yem San. Aş. Şahin Tavukçuluk ve Yem San.Aş. Gültepe Tavukçuluk ve Yem San.Ltd.Şti. Vitamin Süt ve Gıda Ürünleri Ltd.Şti. . Abdioğlulları Testil San.Aş, Oguz Tekstil San.A.ş. ve bunun gibi birçok firmanın da  bulunduğu yurtiçi ve yurtdışındaki  büyüklü küçüklü birçok firma ve kuruluşun  danışmanlık , proje , imalat ve montaj aşamalarına imzasını atmış , konusunda yetkin ve uzman tanınan bir firmadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında nemlendirme ve havalandırma  alanında birçok tesise danışmanlık, proje, imalat ve montaj hizmetleri vermiştir.

    Başlarda sadece Türkiye ye hizmet veren firmamız günümüzde KKTC , Azarbeycan, Gürcistan,Irak Suriye , Suudi Arabistan , gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

   Hizmet verdiğimiz sektörler arasında Gıda işkolunda kanatlı hayvanların  Kümes ekipmanı ve Havalandırma işkolunda Tekstil , Maden firmaları bulunmaktadır.Bunların yanında küçük işletmeleri desteklemek amacıyla ekonomik yarı otomatik ve manuel makineler üreterek sektörün gelişmesine destek vermekteyiz.      Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren  Firmamızın diğer önemli bir özelliğide Müşterilerimizin ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek firma ve müşterilerimize destek vermesidir. 

   Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        SAYGILARIMIZLA,

                                                                                                                                                                                                            Lütfi Aka BUNDUR